Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 10.20-kor indul a gépem....

Nagyipapi kérdése:

10.20-kor indul a gépem. Busszal 8 órakor leszek a Népliget Busz pu-on. Csoportos utazás lesz. Jegy az idegenvezetőnél. Metró + busz közlekedéssel mire érek ki? - és mennyivel elöbb kell jelentkezni az indulás elött?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Az idegenvezetőt kell megkerdezni, hogy mikorra kell odaerned. Nem tudom hova utazol, de minimum másfél órával a gép indulás előtt érdemes kint lenni a repülőtéren. Csomag feladás, biztonsági ellenőrzés eltart egy ideig, pláne ha épp forgalmas időszak van
2015. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Necces az a 8 óra Népliget. Ilyenkor mindig bele kell kalkulálni egy kis plusz időt. Nincs korábban buszod? Azt sajnos nem tudom mennyi idő a Népligettől kimenni Fhegyre.
2015. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

A keletitől a ferihegy 90 perc tömegközlekedéssel, tesztelve. A népligettől is ennyi vagy kicsit kevesebb.

Én ezt az utat így nem vállalnám be, inkább várjak a reptéren akár órákat minthogy lekéssem a gépet. Bármi közbejöhet.

2015. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Azt úgy bebukod, mint atom, 8 óra túl kèső. 6 óra lenne elfogadhatóha el is akarod èrni a repülőt.
2015. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
8-ra Népliget, onnan 10 perc a Köki, és 25 perc a 200E-s busz, még 9 előtt kiérhet a reptérre, ha az út tiszta, és még van bőven több, mint egy órája becsekkolni. Ferihegy nem egy nagy reptér. Szerintem vállalható.
2015. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Kivéve, ha nagy a forgalom
2015. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy szerintem is necces, en nem vallalnam, ez nem egy BKV busz amit ha lekesel akkpr mesz a kovetkezovel, hanem sulyos penzveszteseg erhet.
2015. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Közben beszéltem az utazási irodával is 8-kor a reptéren kell lenni! Vagy szállást keresek, vagy ott éjszakázom ! :(

Hol van a közelben szállás ?

2015. márc. 10. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!