Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kinek van kedve túrázni egyet...

Kinek van kedve túrázni egyet a budai hegyekben április vége fele,25 év körüli 2-3 fős társasággal?

Figyelt kérdés
Életkort és nemet is írjatok!
2015. márc. 17. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérlek mondd, hogy 2-3 nagycsöcsű, de vékony szőke lányok vagytok!! F/26
2015. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igaz egyik sem...
2015. márc. 17. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos senkinek sem!
2015. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen mennék, de honnan tudom, hogy nem darabolós gyilkosok vagytok-e? :D
2015. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fiú vagy lány vagy?
2015. márc. 19. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
fogadok pasik! :D és igen, honnan tudná báárki is, hogy nem e szerv kereskedők vagytok? meg 2-3fős társasághoz minek kellenek még emberek? :D
2015. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os!


Nem vagyok szervkereskedő sem darabolós gyilkos! :D Egyébként fiú vagyok, rajtam kívül egy lány jön remélem, azért keresek társakat, mert már ő sem biztos, hogy jön, egyedül meg nincs kedvem elmenni.

2015. ápr. 8. 20:08
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es!


Ismerős érzés :D

2015. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A hülye médiák (tv, rádió, újság) miatt van ez a rosszhiszemüség az emberekben, mert mindig csak a gyilkosságokat nyomatják, elrontják az embereket, nagyon haragszok ezért. De aki nyitott arra, hogy új embereket megismerjen az hamar rájön, hogy a társadalom egyáltalán nem olyan romlott mint amilyennek beállítják a médiák!
2015. ápr. 8. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!