Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol érezted magad a legjobban...

Hol érezted magad a legjobban egy magyarországi nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
Miért? Melyik volt az a szállás? Milyen kirándulási lehetőségek vannak a közelben?
2010. febr. 16. 13:22
 1/7 anonim válasza:

Balaton mindenek felett =) én imádom :) (mondjuk hozzánk közel is van :).

kirándulási lehetőségek is vannak bőven, akár komppal/hajóval átmenni délipartról Tihanyba

Balatonboglár-Balatonlelle és nagyon jó hely :) nagyon tudom ajánlani :)

sajnos szállási lehetőségeket nemtudok mondani mert hozzánk közel van és mi napi szinten járunk le, ha megyünk :)

2010. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én Kőszegre járok vissza rendszeresen Bp-ről. Egyszer laktam talán Mohás vendégházban. Jó volt, kedvesek voltak!
2010. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szőlősardón.
2010. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sopronban és Pécsett. Mindkettő nagyon kellemes emlék számomra.
2010. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abádszalók, már többször is voltunk. Füzes Campingbe szálltunk meg.
2010. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Balaton környéke, Visegrád, illetve Miskolctapolcán.
2010. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én tavaly voltam Honton, osztálykiránduláson. Egy túrista és ifj. szállóba voltunk.Mi vonattal mentünk Drégelypalánkig, ahonnan busszal, ott leszálltunk és bár a Hont tábla mögött volt, nem kellett sokat gyalogolnunk. A hely, ahol laktunk nagyon rossz volt(:D) de ez akkora hangulatot adott az egésznek, hogy soha nem mentem volna máshova. A wc kijárt a helyéből, az ágyak rozogák voltak, 3porszívóból egy sem volt jó. Ilyenek. :)Viszont a kaja finom volt, aranyosak voltak a tulajdonosok. Egy kedves bácsi, egy hölgy és pár fiatal lány dolgozott ott. Sok látnivaló van. A honti szakadék nagyon jó. Ha egy kicsit bátor vagy, akkor a tiltás ellenére a löszhegyet is megmászod és onnan elég hamar egyből a szállsára lehet érni. Van gyógyító forrás, amiben nagyon finom, iható víz van, vannak kisebb-nagyobb tanyák, lehet lovagolni, lámák és különböző állatok vannak.

Mindenképpen érdemes utána nézni!

Üdv!:)

2010. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!