Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Barátnőmmel szeretnénk hangula...

Barátnőmmel szeretnénk hangulatos városkákba, helyekre ellátogatni. Hova menjünk? Mik a standard-ek? Vonattal, busszal könnyen megközelíthető helyekre gondoltunk.

Figyelt kérdés
Sopron, Székesfehrvár, Pécs..stb. De még mi? Valami kihagyhatatlan, ahova el lehet jutni Pestről. 16 évesek vagyunk, mé ososem csináltunk ilyet. Hogy érdemes?

2015. márc. 30. 12:50
 1/6 Márciuska ***** válasza:

Székesfehérvárt és Pécset nagyon ajánlom, több napig el lehet sétálgatni, rengeteg a szép utca, park, múzeum, program. Nekem nagyon tetszik még Kaposvár, Eger, illetve Tata. Vácon is voltam, az is gyönyörű. Veszprém szintén látványos, már csak a fekvése miatt is. Győrt szintén érdemes megnézni. Egyszer jártam Szegeden is, bár elég régen, de az is nagyon szép. Balatonfüreden még sosem jártam, de készülök, mert nagyon jó a híre.

Érdemes a neten is böngészni ötletekért, de barátoktól is mindig kapni tippeket. Az egyik legjobb böngésző oldal szerintem a programturizmus.hu. Ha eldöntöttétek hova mentek, érdemes egy térképet letölteni és kinyomtatni, vagy csak a telefonotokra tölteni az adott városról, mielőtt elindultok. Ha nem akartok több napot szánni egy városra, csak üljetek fel reggel egy buszra, vonatra, csatangoljatok egyet a városban, és este hazautaztok. Elég, ha csak egy üveg innivalót meg szendvicset visztek magatokkal, csak a biztonság kedvéért, mert szinte mindenhol tudtok enni-innivalót venni. Nagyon jól teszitek, hogy mentek! Rengeteg élményt fogtok szerezni!

2015. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Márciuska ***** válasza:
Eszembe jutott még Esztergom, illetve Tapolca, azokat is érdemes megnézni egyszer.
2015. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
sztem nyu jork tok jo hej mennyetek oda kocsiva is etutok meni
2015. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeged, Debrecen, Balaton mellett bármilyen hely - strandolni még korai, de múzeumok mindenütt vannak.
2015. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Pécsen élek, és nem ajánlom mert egy undorító, mocskos igénytelen, unalmas hely, ha csak a városban akartok lenni. Ha a Mecsekbe akartok menni az teljesen más, oda érdemes.

Viszont én is Szegedet és Tapolcát ajánlom.

2015. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket:)) remélem ténylge elmegyünk...

Sztem majd írunk egy listát meg minden:)

az eddig felsorolt helyeken mind voltam, tényleg nagyon hangulatosak....DDD alig várom

A pécsi rokonok sem ajánlják Pécset pedig gyönyörű hely, lehet h neked már unalmasde a belváros, hidd el, hogy csodás:))főleg a túristágnak

Még eszembe jutott Kőszeg (ottmég nem voltam...

2015. ápr. 1. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!