Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Léteznek olyan wellness...

Léteznek olyan wellness szállók, ahol vannak gyerekmentes napok?

Figyelt kérdés
Ahol csak felnőttek tudnak pihenni, és nem "lehet" gyereket vinni?

2015. ápr. 6. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne.
2015. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Un. csendes wellnes tobb szallodaban van. Bizonyos idoszakokban gyerekmentes vagy kulon gyerekmentes resz van.
2015. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Kifejezetten felnőtt szálloda:

Eger: Imola Hotel

Abádszalók: Butik Hotel


Ahogy előttem is írták vannak olyan szállodák, ahol bizonyos időszakokban csak bizonyos életkor felettiek lehetnek, ill. van a szállodának olyan wellness része (jacuzzi, szauna), amit csak felnőttek látogathatnak. Előbbire példa HH Palota Lillafüreden, utóbbira Bambara - Felsőtárkány, HH Forrás Szeged.


Amúgy érdemes a nem kifejezetten gyermekbarát szállodák között körülnézni.


Spirit - Sárvár, Kristály Hotel - Tata, Elizabeth Hotel - Gyula, Divinus - Debrecen

2015. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kései Sirató ***** válasza:

Hotel Bambara 4* Felsőtárkány

Itt van olyan wellness részleg, ahova gyermek nem léphet be. Kifejezetten a felnőttek pihenésére szolgáló holtel. Viszont a hotel területéről a gyerekek nincsenek kitiltva, bár a tájékozottabb szülők nem választanak ilyen hotelt gyerekkel. HA nem szeretnétek gyerekzsivalyt, lehetőleg olyankor menjetek, amikor nincs szünidő.

2015. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Na de milyen lelkivilága lehet valakinek, akit zavar, ha vele egy légtérben (egy óriási wellness szállodában) vannak 140 centi alatti emberek? :D


Mert az oké, hogy a sajátodnak nem bírod nézni a képét, na de hogy zavar, ha egy másik asztalnál palacsintát eszik egy gyerek? Hát, nekem még nem volt tőle migrénem.

2015. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:28-nak


Nem azokkal a gyerekekkel van baj aki normálisan megeszik egy palacsintát. De manapság valamiért ritka az olyan gyerek aki nem üvöltözik, nem hisztizik, nem bömböl, nem rohangál, nem dobálózik stb. Akárhová megy az ember legyen az bolt, repülő, wellness szállók, mozi, strand mindig akad pár gyerek akik torkaszakadtából ordít. Itt senkinek nem rossz a lelkivilága. de teljesen érthető ha valaki kifizet több tízezret pár napra egy szállodában, azzal a szándékkal, hogy kipihenni magát, lazul egy kicsit, akkor nem nyivákoló, hisztiző gyerekeket akar hallgatni.

Jó magam is voltam olyan szállodában (ami elég drága volt) ahol 4 napon keresztül minden éjjel a szomszéd szobában vagy végig bőgött a gyerek vagy felpörögve egész éjjel rohangált. A negyedik nap nem mi voltunk az egyetlenek akik panaszkodtak a zajra..

Szóval lehet téged nem idegesít, de sokunk nem más gyerekének bömbölését akarja élvezni.

2015. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nézd, kedves 5-ös, ha nem tudnám, hogy nincs, azt is megkérdezném, van-e olyan mozi, ahova ha valaki belép, onnantól kuss van. Mert pl. azt sem szeretem, ha a hátam mögött pofáznak, vagy direkt hangosan hujjognak. Azért megyek, hogy filmet nézzek, nem azért, hogy valaki kritikáját hallgassam élőben.


Ugyanígy a wellness. Még nem voltam, most terveztem volna, csak anyukám mesélt, hogy volt olyan hely, ahol nem tudott pihenni, mert tele volt kicsikkel meg kutyákkal. És ha már pénzt fizetnék, olyan körülményeket szeretnék, amik számomra megfelelőek.

2015. ápr. 8. 12:35
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Hogy őszinte legyek, azt vártam, több hideget-meleget fogsz kapni, tiszta mázli, hogy csak egy értetlenkedő volt :D
2015. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdés nagyon jó és sajnos szerintem is "aktuális".

Logikus is hiszen, ha van "gyerekbarát" hotel akkor lennie kell "felnőttbarát" hotelnek is.

Továbbá, mint írták is szerintem aki ilyet keres nem feltétlenül utálja a gyerekeket.

2015. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
A mai világban valóban kiakasztónak tartom, hogy bababarát meg gyerekbarát meg kutyabarát meg m.. barát helyek léteznek, de felnőttbarát helyek nemigen. Főleg nem M.o.on. És igen is, még a gyerekes szülőknek is joguk lenne olyan szállodához, ahova gyerek nélkül nyugiban el tud menni. Nem csak a gyerektelen párok igénylik ezt. Nem szeretek általánosítani, de a sok neveletlen gyerek miatt az ember drága nyaralása egy rémálommá válhat...Persze vannak cuki gyerekek, de mivel sok a neveletlen rossz elkényezetetett gyerek inkább nem vállalnám a rizikót ... inkább ne legyen gyerek ahova megyek, minthogy pont belefutok olyanba aki miatt a pihenésnek lőttek. Egyébként külföldön sok ilyen hely van!!
2015. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!