Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A bírság után az ellenőrtől...

A bírság után az ellenőrtől kapott vonaljegy hogyan használható fel?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt büntettek meg, mert bliccelni akartam az egyik Miskolci járaton (1 megállót szerettem volna csak utazni az eső miatt), volt nálam ugyan menetjegy, de nem szerettem volna felhasználni. Azonban mikor felszállt az ellenőr, akkor lyukasztottam ki, és hát persze hogy észrevette és megbüntetett. Helyszínen kifizettem a 7800 Ft-ot és kaptam egy vonaljegyet és egy nyugtát.
2015. ápr. 8. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy van egy kezeletlen vonaljegyed? Mert akkor nem nagyon értem a kérdést. Ugyanúgy kell felhasználni, mintha a pénztárban vetted volna...

Gondolom a bírság a pótdíjból és egy vonaljegy árából állt, de mivel te kilyukasztottál egy jegyet (csak későn), így adott neked egy jegyet.

2015. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!