Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok ajánlani Hajdúszobosz...

Tudnátok ajánlani Hajdúszoboszlón valami olyan szállást, ami olcsó, de nem lepukkant, és közel van az aquaparkhoz?

Figyelt kérdés
Ja, és egyébként a hajdúszoboszlói aquaparkban lévő csúszdák nem veszélyesek? Nézegettem képeket és videókat, és ki akarom majd őket próbálni, de elég ijesztőek. :D

2015. ápr. 13. 15:08
 1/2 anonim válasza:
Dehogy veszélyesek. mondjuk nekem ott tört le a műkörmöm, elég zavaró volt, hogy mindig oda kellett tartani a karszalagot a kis kapuhoz, hogy kinyíljon. EGyszer elfelejtettem, annyi a szép körmömnek. De amúgy vagány hely, nekem jobban tetszik, mint a hajduszoboszlós.
2015. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem veszélyes és akkor inkább ne menj műkörömmel :)

Ha már ott vagy próbálj ki mindent! Egyszer élünk!

Hát menj apartmanba anyi hogy akkor nem kapsz kaját és csak szállást kell fizetni.

Pl amit kihoz a google

Magyar Apartman Hajdúszoboszló ( 5 perc séta a fürőig)

Anna Apartman Hajdúszoboszló ( 800 m )

Aqua-Alice Apartman Hajdúszoboszló ( 400m )

Margit Apartman Hajdúszoboszló (300m)

Ada Apartmanok Hajdúszoboszló (400m)


Remélem segítettem.

2015. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!