Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A hétvégén autoznánk Bp -...

A hétvégén autoznánk Bp - Nagykanizsa utvonalon oda vissza, most elég nekem pályamatricát venni, vagy minden megyeit meg kell venni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég a 10 napos országos matrica. Az érvényes az ország összes gyorsforgalmi útjára.
2015. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
kell a 10 napos matrica meg az összes megyei is amin keresztül mész!!!!!!!!!!!!!!
2015. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt lehet elolvasni, hogy mi hova érvényes:

[link]

Nekem pl. éves országos matricám van, ezért semmilyen megyeit nem kell vennem. A megyei matricák bevezetése óta eltelt közel fél év alatt az ország majd mindegyik autópályáján jártam már, így számos kamera alatt elmentem, sőt mobil ellenőrzéssel is találkoztam. Gondolod, hogy ha nem lenne érvényes mindenhova az országos matricám, nem kaptam volna még büntetést?

2015. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!