Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen a balatonkeresztúri...

Milyen a balatonkeresztúri ill. a máriafürdői szabad strand? A fizetős mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén Balatonkeresztúrra utaznánk, de egy képet láttam helyi strandról, ott egy hosszú stég vezetett a nádason át a vízbe. Ez kisgyerekekkel nem túl vonzó. Aki ismeri az ottani strandokat, mind ilyen? Van egy fizetős is, az gondolom "tisztított", milyen árai vannak?
2015. máj. 27. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem messze van Balatonfenyves, ahol nagyon gyönyörű a strand, és kb. 2-3 éve a tisztaságra is nagyon odafigyelnek. Kisgyerekkel mindenképp jó célpont lehet, mert lassan mélyül a tómeder.
2015. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, igen, tudom, fenyves fantasztikus, tavaly ott nyaraltunk, de idén sajnos már lecsúsztam az árban és Balaton-part közelségben is megfelelő szállásokról, mind foglalt... Autóval megyünk nyaralni, de a strandra szeretnénk gyalogosan, a férjem is tudjon meginni legalább egy sört a melegben, ha szeretne. Fenyvest egyébként én is csak ajánlani tudom kisgyerekekkel.
2015. máj. 27. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!