Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ma az egyik knykk buszon...

Ma az egyik knykk buszon megbüntett egy ellenör mivel a buszon töltötem ki a bérletem, ezzel mit tudok csinálni, hogy kevesebb legyen a büntetés?

Figyelt kérdés

Hali!


Ma egy knykk távolsági buszon megbüntett egy ellenör, mivel a buszon töltöttem ki a bérletem. Azt mondta ez 8000Ft lesz. Viszont ami papírt adott azon valami maszek cég neve szerepel (hórusz-global kft). Ezzel nem lehet valamit tenni hogy kevesebb legyen a büntetés? Légyszíves komoly válaszokat!



2015. jún. 8. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Részletfizetést kérhetsz:


"Az utasnak fizetési kötelezettségének teljesítésére lehetősége van részletfizetés igénybevételére, három havi részletben. Az utas részletfizetésre vonatkozó igényét a pótdíjazástól számított 30 napon belül kérvényezheti a Hórusz-Global Kft. ügyfélszolgálati irodáiban, illetve elérhetőségein (8000 Székesfehérvár, Budai u. 9-11. 3. em. 315 sz. iroda ügyfélfogadás: Hétfő-Szerda-Csütörtök 10.00-16.00 óráig, Kedd 12.00-18.00 óráig; Tel/Fax: 22-301-079; e-mail: kontroll@horuszglobal.hu ; 2800 Tatabánya, Mártírok útja 81/B; Tel: 34-317-762; Fax: 34/313-869; e-mail: ellenorzes@horuszglobal.hu).

A 30 napon túli megemelt pótdíj (12.000,- Ft) kiszabása esetén részletfizetés igénybevételére nincs lehetőség."

2015. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!