Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit érdemes megnézni Szilvásvá...

Mit érdemes megnézni Szilvásváradon?

Figyelt kérdés
Kétnapos kirándulásra megyek Szilvásváradra. Még sosem voltam ott. Mit érdemes megnézni, hova érdemes ellátogatni, hogy a lehető legjobban töltsem el ezt a két napot?
2008. szept. 2. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kisvonattal ki lehet menni a Szalajka-völgybe. Itt el lehet lenni egész nap. Piknikezni, focizni, sétálgatni. Innen lehet felmenni az Ősemberbarlangba is. A völgyben található a Fátyol-vízesés (gyönyörű!). Majd gyalog érdemes visszamenni a faluba, mert útközben vagy Szabadtéri és Erdei Múzeum. Nagyon érdekes, mert bemutatja azt, hogy hogyan éltek az emberek az erdőben, mivel foglalkoztak stb... A lipicai ménest is érdemes megnézni valamint a Lovas Múzeumot. De van még Szilváson kastély, Kerektemplom és Kilátó is.

Szerintem két nap kevés is ahhoz, hogy mind megnézd!


Én nagyon sokszor voltam már (megyei vagyok), de még mindig lenyűgöz.

2008. szept. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mi is szinte minden évben eltöltünk egy hosszú hétvégét Szilvásváradon!!IMÁDOM!!!

az előző hozzászólóhoz csatlakozva én is ajánlanám azt a kilátót, de gyalog!!úgy az igazi!!kis túra, de megéri!!

2008. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én Szilvásváradon lakok. Ennél jobb hely nincs és nem is kell!!!! IMÁDOM!!!
2009. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!