Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy lehetne ezt megoldani...

Hogy lehetne ezt megoldani kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy jövő hónapban megyünk nyaralni hármasban (párom, 20 hónapos kislányom és én). Lefoglaltuk a szállásunkat egy balatoni hotelben, de a foglalásnál elkerülte a figyelmemet sajnos, hogy a szállodai szobában nincs hűtőszekrény, viszont jó lenne a strandoláshoz a jégakkukat éjszaka behűteni, meg egyébként is egy két apróságot hűtőbe tenni, hogy ne kelljen egy pohár hideg üdítőért is a büfébe rohangálni, meg minden nap étteremben ebédelni,vacsorázni. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan lehetne ezt megoldani? Mondjam le és válasszak másik szálláshelyet? Nézegettem de ilyenkor már nagyon kicsi a választék ahol még van szabad hely ráadásul bababarát is...
2015. jún. 19. 13:07
 1/5 csomp02 válasza:
Esetleg rákérdezni,hogy van lehetőség "bérelni" egyet? Nekünk volt hasonló csak akkor mikró nem volt és rákérdeztünk és hozattak egyet :)
2015. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindenképp kérdezzetek rá,egy próbát megér.Ha nincs lehetőség akkor (ha nem kell túl nagy hűtő) egy aksis hűtőláda is megteszi az apróságok hűtésére. Mondjuk az nem fagyasztó hőmérsékletű...
2015. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csomp02 válasza:
hogy sikerült ? :)
2015. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük, vannak olyan szobáik amikben van hűtő, na a miénk pont nem olyan, cserélni nem lehet nincsen már hely, viszont bérelni lehet, ksözönöm a tippeket :)
2015. jún. 24. 13:16
 5/5 csomp02 válasza:
nincs mit
2015. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!