Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit vigyek egy 5 napos táborba?

Mit vigyek egy 5 napos táborba?

Figyelt kérdés
Szeretném ha segítenétek összeállítani egy listát hogy mi szükséges egy 5 napos táborba. 11 éves lány vagyok.

2015. jún. 19. 15:53
 1/2 anonim válasza:

Szerintem a legeslegeslegfontosabb a betét! Mindenképpen legyen nálad hisz bármikor megjöhet!

Ha sátras akkor zseblámpa, polifoam , hálózsák.

Ha olyan ahol házban alusztok akkor váltó ruha( de gondolom ez alap:-D ) egy kis rágcsa, ha erdőben vagytok kullancs,szúnyog írtó, szendvics amíg odaértek( ne ájulj el az éhségtől) nem hinném hogy ilyen időben szükséges de napszemüveg, telefont vihetsz ha gondolsz csak ne egész nap azon lógj, egy kis költő pénz , meg kalcium ( kalcium azért kell mert ha megcsíp valami akkor rögtön azt kell inni vagy bekapni) és még ami fontos : EGY ADAG JÓKEDV!! ;-)

Tudom lehet hogy későn írtam . De ha neked nem is, a többieknek segítetettem! Ottalvós lesz? ( vagy volt)?

2015. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Balatoni tábor. Kőházban alszunk. És egyértelmű hogy ott alvós mert Szeged és Balaton nincs közel egymáshoz.
2015. jún. 23. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!