Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Dunakanyarban mit javasolnál...

A Dunakanyarban mit javasolnál megnézni, felkeresni?

Figyelt kérdés
A párommal kettesben július vége felé egy hetet a Dunakanyarban töltenénk el nyaralásként, és szeretnénk nézelődni abban a térségben vonatos utazgatással az egyes települések között. Szeretnénk a lehetséges legjobb programot összeállítani, ezért kérek olyanokat, akiknek van helyismerete javasoljanak felkeresésre érdemes jó helyeket, látnivalókat, stb. hogy valóban a legjobb, legérdemesebb helyeken töltsük az időnket. Szállásügyben is szívesen fogadunk javaslatot, illetve étkezés ügyében is saját jó tapasztalat alapján, vagy éppen rossz tapasztalat alapján, hogy ide vagy oda ezért nem érdemes menni... Ha tudsz akkortájban programról, eseményről is azon a környéken, ajánld a figyelmünkbe! Van-e esetleg ott valahol hőlégballonos sétarepülési lehetőség, amiről konkrétan tud valaki, hogy működni szokott? Minden egyéb hasznos infó, ötlet, javaslat is jöhet!

2015. jún. 25. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Visegrád:

Séta ide (füvészkert), ebéd az itt található étteremben (jó a pisztrángjuk..)

[link]

2015. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Vonat az csak a Duna egyik oldalán (váci oldal) közlekedik. A visegrádi oldalon, buszozni tudtok, elég jó a buszközlekedés.


Látnivaló millió van. Én nagyon szeretem Szentendrét, Visegrádot, Esztergomot, Vácot, Zebegényt.


Kirándulni szerettek e? Vagy inkább múzeumok?


Dunabogdányban nagyon jó a Forgó étterem (mi pl. tegnap ott vacsoráztunk, ma pedig felugrunk munka után sétálni Visegrádra, megpróbálom egy szalonnasütésre is rábeszélni a férjem). Szintén Dunabogdány a pisztrángos.


Mi most költöztünk Szentendrére pár hete, de korábban Óbudán laktunk, onnét is közel volt.


Leányfalun a strand szuper, Dunabogdányban lehet fürdeni a Dunában is.


A másik oldalt én kevésbé ismerem, de Vác csodaszép.

2015. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kirándulás is szóbajön, akkor Rám-szakadék (Dömös felől), Vadálló kövek.
2015. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Tahiban lakok és van egy kisebb (szerintem) jobb étterem a bogdányi Forgónál. :) Urak asztala a neve és tényleg kicsi, de iszonyat jó. Kirándulásnak pedig kihagyhatatlan a Vöröskő, bogdányi strand :)
2016. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!