Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik balatoni városban...

Melyik balatoni városban voltatok már, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A kérdésem miértje pofon egyszerű. Barátnőmmel akarok 3 éjszakát/4 napot eltölteni a balcsin. Kaptam 3 szállásra ajánlatot:

- Balatonföldvár - 22 eFt

- Balatonvilágos - 27 eFt

- Siófok - 32 eFt


Azt tudom, hogy siófok biztos jó és népszerű. A többiről mi a vélemény?


Szeretném, ha jól éreznénk magunkat,strandolgatni, együtt lenni. De esetleg, ha meglenne a lehetősége szórakozásnak is.


24 F és 23 L


2015. júl. 1. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokkal összetettebb a kérdésed annál, mint hogy egyik, másik vagy harmadik.

Mert ha csak a városok alapján kell választani is más a leányzó fekvése, ha például beleszámítod a strandbelépőt az egyik városban, miközben az a másikban simán elhagyható.

De hogy komplikáljam a helyzetedet, a szállás elhelyezkedése és minősége is sokat nyomhat a latban.

Ráadásul teljesen mindegy, milyen az a szállás, ha jó a társaság.

Véleményem szerint Balatonvilágos egy korrekt hely, bár a fentiek közül a legunalmasabb.

Siófok a leggagyibb, de ingyen is istrandolhatsz.

Füred meg a legszebb balatoni hely, de erősen rontja az értékét, hogy annyit kell a strandra költeni, amennyiből tengerparton apartmant vehetsz ki úszómedencéstül.

2015. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 3 közül Siófok, ártól függetlenül... De, ha mást is lehet mondani, akkor szerintem Balatonalmádi is tuti választás! A strand szuper, a város rendezett! :)
2015. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!