Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi az a fizetés, ami felett...

Mi az a fizetés, ami felett már nincs értelme külföldre kimenni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Amiböl megélsz olyan szinten, ahogy neked megfelel és tudsz emellett félretenni is valamennyit.
2015. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Háát én hiába keresek jól és úgy néz ki, hogy lakást is kapok, most még is gondolkozok, hogy lelépek.

Hosszútávon nem néz ki jól a buli.

2015. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én szemszögemből nézve nincs ilyen fizetés. Van saját, tehermentes ingatlanom otthon, megtakarításom is van bőven, mégis külföldön élek életvitelszerűen. Egyszerűen odáig süllyedt a magyar mindennapi élet, ami számomra nem ideális. Otthoni lakásom ki van adva, hazamenni maximum idős koromban fogok, előbb nem hinném.
2015. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ha keresnék nettó 150E ft-t akkor nem gondolkodnék külföldön.
2015. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Aki itthon keres netto 2 kilot,annak nem èrdemes külföldre kimenni
2015. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nettó 200? Az egy vicc Magyarországon.
2015. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha abból indulunk ki, hogy valaki a saját szakmájában akar elhelyezkedni külföldön, akkor nincs az a fizetés, ami mellett ne érné meg, ugyanis minden szakmára igaz, hogy kint többszöröse a fizetés.

Egy jó orvos idehaza is megkeres 1-2 milliót, de mégis kimegy külföldre 5-8 millióért.

Az már egy másik kérdés, hogy akar-e.

2015. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van más is a pénzügyi problémákon túl ...nekem nem tudnának olyan összeget ajánlani,hogy Mo-n éljek
2015. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!