Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyíregyházán hol lehet venni...

Nyíregyházán hol lehet venni vonatjegyet, esetleg online hol lehet venni? Nyíregyháza - Budapest Nyugati pályaudvarra szeretnék utazni.

Figyelt kérdés

Nem nagyon utazok vonaton , szinte soha és nem nagyon tudom hogy mit hogyan kell ilyenkor csinálni..

Bővebb segítséget nagyon megköszönnék.


2015. júl. 6. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Online az interneten tudod venni, megveszed az interneten az MÁV oldalán keresztül és a pályaudvaron, ahonnan a vonatod is fog indulni, ott egy automatában megadod a kódot amit kaptál és kinyomtatja a jegyedet. Azért jó mert előre megtudod venni a jegyet és tutira lesz helyed.


Másik opció hogy az állomáson megveszed kasszából, ez se nagy kunszt.


Egyébként megértelek, amíg nem vonatoztam addig én is ilyen pánikolós voltam, de aztán az élet úgy hozta hogy vonatozok a páromhoz Pestre, így beletanultam és teljesen egyértelműek a dolgok.

2015. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából Nekem Nyíregyházáról kell eljutnom Balatonfüredre.. Azt tudom, hogy Nyíregyről megy vonat Budapest Nyugatiba.. Majd át kell jutnom a déli pályaudvarra és onnan indul vonat Balatonfüredre..

CSak azt nem tudom , hogy át kell -e szállnom, hányszor?

De inkább csak a jegyvásárlást tartom neccesnek , hogy jó jegyet vegyek..:)

2015. júl. 6. 21:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Amugy köszönöm az információt..:D
2015. júl. 6. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
elvira.hu-n betudod írni és megtalálod hogyan tudsz eljutni. Találta egy olyat, ami reggel 6:52kor indul holnap, de 7 óra, átszállással hamarabb ott vagy. Elmész szépen Pestig, onnan pedig majd átszállsz. Nem tudom viszont, hogy mikor fogsz menni, de ott megtudsz nézni mindent, mikor indul, mennyibe kerül, mennyi a várakozási idő. Elfelejtettem mondani, hogy otthon is kinyomtathatod a jegyeidet.
2015. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!