Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A budapesti fürdőkben mit...

A budapesti fürdőkben mit jelent a szekrényes és kabinos jegy?

Figyelt kérdés
Oké, a szekrényt értem, kapsz egy órát, amivel bezárod a szekrényedet. De mit tud egy kabin? Gondolom, egy fülke, ahol átöltözhetsz, de a cuccod hova teszed? Utána keresel egy szekrényt is? Vagy a kabinban külön van egy szekrény? Még sose kértem kabint, nem is tudom, mire jó.
2015. júl. 10. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A kabinban akár családok is öltözhetnek, a holmit pedig ugyanúgy a kabinban hagyják, montha szekrény lenne, mert megkapják a kulcsát. Akkor is jó a kabin, ha nem akarsz mások előtt öltözni...
2015. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, a kabin egy akkora "szekrény" amiben öltözni is lehet, és benne lehet hagyni a cuccot. Az viszont fürdőnként eltérő hogy amúgy látna-e valaki öltözni, általában szokott lenni olyan öltözőkabin amiben csak átöltözik az ember és utána kiviszi a holmiját, igazából csak uszoda rémlik ahol még van közösen öltözés. Persze lehet hogy tévedek mert kb 3 Bp-i fürdőben jártam csak az elmúlt években.
2015. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A kabin egy nagyobb terület, ahol át is tudsz öltözni és bent hagyhatod a cuccod. Ez az én véleményem szerint megéri a plusz 500 forintot, mert biztonsagosabb mint a szekreny,meg ez olyanoknak is megeri,aki babakocsival,nagy taskaval/boronddel erkezik. De a szekrenyekre kevesebb figyelem szorul,tobben oltoznek ,tobb a feltores,mint a kabinok eseteben. Persze ezt furdoje valogatja. En furdoben dolgozom ,es a kabin szerintem jobb.
2015. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha órával zárom be a szekrényem, hogy tudják feltörni?... Gondolom, nem kártalanítana senki : / Milyen gyakran fordul elő? A Dandár meg a Széchenyi érdekel, ha épp ott dolgoznál.
2015. júl. 15. 21:40
 5/7 anonim válasza:
Szechenyiben dolgozom. És igen,az órával zarod, de sajnos rengeteg rossz, nem zárul be rendesen,fel lehet fesziteni, meg ha erősebben ráüt az ember,akkor a harmadik utesre kb kinyílik. (Ez nem mindegyik szekrény esetében igaz,de sajnos sok ilyen van). És az esetek többségében nincsen szekrenyes alkalmazott, a biztonsági őrök is csak óránként egyszer mennek le. Legalább is a női szekrenyekhez. A vendégek meg panaszkodnak, jogosan. Mióta én ott dolgozom, a szekrények nem voltak megcsinálva. Én diakkent dolgozom a Széchenyi fürdőben és meg se csibalhattam volna, de egyszer egy üres órával én néztem végig az összes szekrényt, hogy melyik rossz és én írtam ki rá, mert aki nem jártas, pl a sok külföldi, vagy egy új vendég, nem ellenőrzi le,hogy jól zárta -e be a szekrényt és sokszor előfordul hogy rossz szekrénybe pakolt és egy ütéssel ki tudtam nyitni mikor mondta hogy az órája nem nyitja... lopás eddig azért annyira nem volt, szerencsére, de akkor ia szomorú, hogy ez van. Én nem pakolnek szekrénybe értéket egy fürdőben sem.
2015. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Á, értem, akkor ezentúl nem nagyon viszek értékeket... : /

Nem is tudom, hogy fürdőkben vannak diákmunkások. Magam is az vagyok, szívesen dolgoznék mondjuk a Gellértben... Meg tudod mondani, melyik szövetkezeten közvetít fürdőkbe (ha van ilyen)?

2015. júl. 16. 19:18
 7/7 anonim válasza:
Pensum:)
2015. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!