Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért van "MINDENKINEK"...

Miért van "MINDENKINEK" Zamárdiban nyaralója?

Figyelt kérdés
Ez enyhe túlzás, de haveroknak mind ott van nyaralója. Nekünk meg Siófokon. Ezt azért találom furcsának, mert Zamárdi Siófokhoz képest jóval kisebb. Ez nekem olyan, mintha Gyálon többen laknának, mint Budapesten. :)
2015. júl. 16. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs, és nem is kell, se Zamárdiban se Siófokon.
2015. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyből lejön, hogy ez nem más, mint nagyzolás. Hajrá, örülj a nyaralótoknak :)
2015. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nagyzolás. Gyakorin névtelenül kinek nagyzolnék te okosarcú?
2015. júl. 16. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj te kis szende hát mindenkinek, ki másnak. Nem kell itt a népet hülyének nézni, élvezkedj a nyaralódon, ha meguntad meg a haverjaidén, ha már ti ily gazdag társaság vagytok. De a kérdésednek semmi értelme, mert kérdés sincs benne.
2015. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. De ne a haveri körödből indulj ki. Mindenkinek máshol van. Nem lehet, hogy azért, mert ismerik egymást, és így nyáron is akkor közel vannak egymáshoz? Nem tudom, ez csak tipp volt, hogy haverokkal mégis csak jobb nyaralni, mint "egyedül".

De én ismerőseimnek meg máshol van. Szóval szerintem ez nem releváns, hogy a barátaidnak hol van. Valami hivatalos adatbázisból biztos kiderülne, hogy kinek hol van nyaralója a Balaton körül.

2015. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!