Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hajdúszoboszlón az aquapark...

Hajdúszoboszlón az aquapark és az extrém aquapark az két különálló csúszdapark? Mármint egybe van építve? Még az újban nem voltam, de ezen a héten szeretnék elmenni de nem tudom, hogy ezek a dolgok hogy vannak. Az árakkal mi a helyzet?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyben van, de nagyon pénztárca nyitogató. Ha a strandra is aquaparkba is akarsz menni 10 nem bizti hogy futja / fő
2015. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyben van, de nincs egybeépülve, ugyanis kettészeli egy úttest. De van egy alagút ahol át lehet menni egyikből a másikba
2015. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy csúszdapark, de az új részt egy alagúton kell megközelíteni.


Az árak itt vannak: [link]

Azért szerencsére nem kerül 10 ezerbe. 5500 Ft a teljes ár, de ezzel a strandfürdőbe is bemehetsz és egész napra szól.

2015. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyben van.Az út alatt, egy alagútban lehet átmenni az extrém részre.Az árakat már leírták előttem. Szerintem jó lehet,ajánlom,és van ott mászófal is.:)
2015. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!