Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófok a legszebb és legjobb...

Siófok a legszebb és legjobb város a Balaton környékén?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 12:46
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ez erősen szubjektív dolog, mindenkinek más tetszik. Én szeretek Siófokon nyaralni, de maga a város szerintem nem egy szép város. Szépségre az északi part jobban bejön. Pl Balatonfüred.
2015. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szubjektív véleményem szerint Siófok a gagyi kategóriába tartozik. De ne rám hallgass, próbáld ki pl SIófokot is, aztán nézd meg Füredet.
2015. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Márciuska ***** válasza:
Maga a város egyszeri sétálgatásra alkalmas, szép a főtér a víztoronnyal meg a Jókai park, de ennyi. Szerintem Keszthely a legszebb és legtutibb balatoni város, ott aztán hetekig ellennék. Bár Füreden még nem voltam, állítólag az is gyönyörű. Amit hallottam róla, az alapján szebb mint Siófok.
2015. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy szép-e, csak a Petőfi sétányon voltam, éjjel.. Ott ami volt az fenomenális, buli, buli hátán. Ott egy bár ott egy disco. Annyi ember volt mint a ...., na szoval sok. Óriáskerék, bungee jumping, na és a Captain Pb. :)
2015. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép Siófok. Mostanában több felújítás történt. Sok emblematikus épülete van, és szép fekvésű. Balatonfüred szerintem semmivel sem szebb (max annyi, hogy nagyon szép helyen fekszik).


De ahogyan fent írták, Keszthely a legszebb város a Balaton környékén.

2021. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!