Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 4 óra elég Miskolcon városnézé...

4 óra elég Miskolcon városnézésre? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A program a következő lenne: a Búza térről felmennénk az Avasi kilátóba, majd onnan lemennénk valamelyik plázába, max 1 órára. Mindezt gyalog. 4 óra elég az egészre? Tehát az útvonal: Búza tér-Széchenyi utca-Erzsébet tér-kilátó, majd ugyanez vissza egy kis kitérővel a Szinvaparkba.

2015. júl. 23. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Bőven.

Valamelyik pláza...tudtommal egy van. :)

Az Avason még nem voltam, de nincs messze a belvárostól. Elmegy mellette a távolsági busz, és onnan már nem olyan sokat megy, ha jól emlékszem.

De azért okosan, az Avas nem egy életbiztosítás...

A látnivaló egyébként kb. egyetlen sétálóutca, az se túl hosszú. A Szinvaparkban nem sok minden van, mikor én jártam Miskolcra, egy nagy Spar volt benne, meg pár kisebb üzlet, de engem nem hatott meg.

A Plaza számomra érdekesebb, bár van aki ezért sem rajong, de ha vásárolnál ezt-azt, vagy nézelődnél, akkor itt ellehetsz 1-2 órát. Sokkal többet nem, mert nem túl nagy ez sem.

2015. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre bőven.

2 pláza van, a Miskolc Pláza meg az előbb említett Szinvapark, nincsenek messze egymástól.

Ha érdekesebb dolgokat is akarsz, pl. Barlangfürdő, Diósgyőri Vár, Lillafüred, kisvasutazás, akkor nem elég.

2015. júl. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
67%
Sok is xD
2017. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!