Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestről autóval utaznék...

Budapestről autóval utaznék Szombathelyre, és kérdezem, Győr felé érdemesebb menni (M1), vagy Székesfehérvár- Veszprém (M7) irányában? Az utazási idő rövidsége fontos!

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Google Maps.
2015. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OK! Köszönöm. Csak azért kérdeztem, mert hátha van valakinek saját tapasztalata, ami eltérhet a netes ismerettől. A gyakorlat lehet más, mint a térkép+szoftver.
2015. aug. 4. 09:25
 3/5 anonim válasza:

Mi a Budapest - Székesfehérvár - Veszprém - Sárvár - Szombathely vonalon szoktunk járni, nekünk jobban bejött, egyenlőre ingyenes, de Veszprémnél építik az elkerülőt, ott lehetnek forgalomkorlátozások.

Ha Győrig elmész autópályán, onnan még el kell menni Szombathelyig főúton, ami nem rövid táv. Szerintem időben ugyanannyi így kb.

2015. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Győr felé kicsit rövidebb , viszont a 86-os út túlzsúfolt és elég ramaty állapotban van. Én a 8-as úton mennék inkább , Kámnál meg rá a 87-re és az megy Szhelyig.
2015. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen járunk Szombathelyre, mert ott lakik az édesanyám. Időben egyértelműen Győr felé rövidebb, sokat számít az autópálya. Útban erre természetesen kicsit több. Tapasztalataink alapján kb. 20 perc a különbség.
2015. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!