Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretnék érdeklődni e-mailen...

Szeretnék érdeklődni e-mailen keresztül egy belföldi járatról (távolsági busz) Hol tudom megnézni a volán honlapján?

Figyelt kérdés
Tudna adni nekem valaki egy elérhetőséget, ahova tudnék írni érdeklődni (mikor indulna a buszom pontosan) Köszönöm szépen.

2015. aug. 6. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább nézd meg a menetrendet:

[link]

De ha mindenképp emailt akarsz írni: info@volanbusz.hu

(Mindkét információhoz elég volt a volánbusz főoldalát megnyitnom.)

2015. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, a menetrend nézésen már túl vagyok. Engem egy olyan járat érdekelne, amit elvileg eltöröltek. ritkán járok haza (6 órás út) és fontos lett volna délelőtt mennem, így csak délután tudok ha a menetrend valós. ezért is szerettem volna rákérdezni hogy jól láttam-e.
2015. aug. 6. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik járatról van szó? (Útvonal, indulási idő, üzemeltető cég, stb...)
2015. aug. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as! :)

Pár napja írtam a Volán-osoknak a fenti e-mail címre, igaz nem kaptam választ tőlük. Viszont két nappal rá, már kiírták újból azt a járatot, ami engem is érdekelt volna, reggel 6:25-kor indul. s avval megyek majd holnapi nap. Még egyszer köszönöm Nektek!

2015. aug. 9. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!