Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyibe kerül az alsópáhok...

Mennyibe kerül az alsópáhok kolping hotelbe 4 nap 3 éjszaka?

Figyelt kérdés

Kislányom 18 hónapos és szeretnénk oda menni pár napra pihenni még most tavasszal.Kértem árajánlatot de sajnos még nem kaptam:(

Hogy tetszett a szálloda?Gyereknek felnöttnek?Van ott lehetőség ebédelni vagy ki kell menni a hotelböl?


2010. márc. 9. 10:19
 1/4 anonim válasza:

Mi most megyünk pár nap múlva, 4 éjszakára, félpanzióval, kis apartmanba - mert külön szobába szeretnénk aludni a babánktól (ő 1 éves múlt), ez így 125e Ft 15% kedvezménnyel (mert éppen abban az időszakban ez az akció).

Előtte kértem árajánlatot 3 éjszakára is - véletlenül kétágyas szobára adták, ahova betesznek egy babaágyat - ez volt 85e szintén a kedvezménnyel.


Most megyünk oda először, de ismerősök nagyon dícsérik...hát mi is kíváncsiak vagyunk.

Állítólag reggelinél-vacsinál külön üveges kaják és pépek vannak a bébiknek + a séf külön főz is nekik. Ebédelhetsz is ott, menüből lehet választani, szintén a babának valót is (persze az ebédet már nem tartalmazza az árajánlat).

2010. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jah, az lemaradt, h nekem sem rögtön válaszoltak, de aztán elnézést kértek, mert sok megkeresésre kellett válaszolniuk - állítólag...úgyhogy biztos megkapod te is az ajánlatukat nemsokára.
2010. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi szépen a választ:)

Közbe megkaptam az árajánlatot 95 ezer az egy szoba,lehet hogy nekünk is jobb lenne az apartman mert amúgy külön szobába alszik a csajszi.

Még mi sem voltunk itt,de remélem jó lesz.

Nagyon jó pihenést kívánok nektek:)

2010. márc. 9. 17:28
 4/4 anonim válasza:

Én válaszoltam a kérdésedre.

Mi is azért választottuk az apartmant, mert amúgy is külön alszunk, meg persze, ha ő este elalszik, ne kelljen "lábújjhegyen" közlekedni. Bár drágább, de (reméljük) megéri...

Nektek is jó pihenést kívánok!

2010. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!