Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyar Állami Operaház közeléb...

Magyar Állami Operaház közelében hol található elérhető áron szállás? Kollégium is megtenné.

Figyelt kérdés
Főleg pestiek segítéségét kérném. Októberben hárman megyünk a Magyar Állami Operaház egyik előadására, de mivel este kezdődik, szállás is kellene. Tudna valaki szálláshelyet ajánlani a közelben? Hotel, kollégium, bármi megtenné!

#utazás #olcsó #szállás #kollégium #magyar állami operaház
2015. aug. 20. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mit jelent az elérhető ár? Max mennyi? BUdapesten a belvárosban nemigen találsz olcsó szállást. Kollégium októberben nemigen lesz, hiszen akkor a diákok lakják - hacsak nem őszi szünetben jönnétek.


Egyébként Pesten jó a közlekedés: metró vonalán kijjebb menve nagyobb eséllyel találnál olcsóbban.

Ismerek pár helyet, de amíg nem tudom, mennyi a keretetek, addig nem tudok ajánlani.

2015. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hosteleket nézzetek, a Nyugati környékén van egy csomó.
2015. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha időben foglalsz, egy 10-esből meg lehet úszni. De akkor ne itt kérdezősködj, hanem keress a booking.comon.
2015. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mármint a 10-est azt természetesen Hostelre értettem, ami nem lesz az Opera mellett közvetlenül. Pár metrómegállóra persze már bőven van kínálat.


Három személyre opera mellett 50-60 ezer ft egy éjszaka.

2015. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elérhető áron körülbelül 10-20 ezer forintra gondoltam/fő/éjszakára. Interneten is keresgéltem már, de a térkép és ajánlatok között nem nagyon igazodom ki. Olyan kellene, ami ha nincs is annyira közel hozzá, de taxival könnyen megközelíthető/elérhető, hiszen nekünk az előadás után csak egy esti szállás kellene, mert másnap már megyünk is haza.
2015. aug. 20. 16:18
 6/17 A kérdező kommentje:
De úgyis vonattal megyünk és a Nyugati pályaudvarra érkezünk. Ha ott a közelben is vannak ilyen hostelek, jó áron, az is érdekelne minket. Onnan már taxival/busszal/metróval is odatalálnánk az Operaházhoz.
2015. aug. 20. 16:26
 7/17 anonim ***** válasza:
10-20 ezer/fő/éjért simán van hotel is, nem kell hostelt nézni. Én javaslom, hogy erltesd meg magad és próbálj meg kiigazodni a térképen, mivel nyilván nem fogunk itt neked szállást foglalni, ezt neked kell megcsinálnod.
2015. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A Nyugatitól az Opera kb. 10 perc (sem) gyalog. Nehogy már ehhez tömegközlekedés vagy taxi kelljen...
2015. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Priviben küldök egy linket: semmi érdekeltségem nem fűződik hozzá - magamnak kerestem szállást és belebotlottam :D (1-es vagyok)
2015. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagyok budapesti, fogalmam sem volt róla, hogy a Nyugatitól a Magyar Állami Operaház mindössze pár percre van gyalog. Ha tudnám, nem érdeklődnék szállások felől sem.
2015. aug. 22. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!