Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » SOS! Tudtok szállást, jó...

SOS! Tudtok szállást, jó túraútvonalat a Pilisben?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! Egy túrát kell terveznem, és a Pilist néztem ki úti célul, de ha tudtok más Budapesttől nem messzi helyet ahol lehet egy hétvégi túrát (ottalvósat) csinálni akkor az is jó. A lényeg, hogy tudtok ajánlani egy jó helyet ami elég olcsó (nincsenek nagy igények) és lehet onnan egy szombati egésznapos (de kicsiknek szóló, tehát 10 éveseknek) túrát indítani és ahol van főzésre lehetőség, de ez nem muszáj. NAGYON KÖSZI

2015. szept. 12. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Visegrádi hegységben Dömös (a kempingben vannak faházak), onnan Rám-szakadék, ha bírják akkor föl Dobogókőig, ha nem akkor vissza a Lukács-árokban. Mi visszafelé a Prédikálószék-Vadálló kövek útvonalon jöttünk (6,8,10 évesekkel), de a Vadálló köveknél eléggé csúszott az út (+ meredeken lejtett, elég ijesztő volt), nem tudom ez minden évszakban ilyen-e, amikor gyerekkoromban jártam ott akkor nem emlékszem hogy problémás lett volna.


A Dömör-kapu környéke is szép, de oda fejből nem tudok konkrétumot írni.

Vagy Királyrét, ott van egy kulcsosház (régen Spartacus) [link]

meg lehet mászni a Csóványost vagy a Nagy-Hideghegyet (utóbbin még büfé is van, hidegebb időben jól esik egy forró tea).

2015. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2015. szept. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!