Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol vegyek nyaralót a Balatonon?

Hol vegyek nyaralót a Balatonon?

Figyelt kérdés
Melyik város/falu?
2015. szept. 12. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyaralni? Kiadni? Mennyid van rá? Hol laksz (nem árt néha lenézni mi a helyzet, levágni a füvet stb... tehát jó ha minél közelebb van)?
2015. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Győri vagyok, mindegy hogy hol lenne. 30-40 millióm van rá. Nem adnám ki.
2015. szept. 12. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Balatonakali Dörgicse jó hely.
2015. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen paraméterekkel én Gyenesdiást (esetleg Vonyarcvashegyet) választanám, a partközeli utcákban nagyobb, újépítésű házak vannak, lehet kirándulni akár Zalában is, a szomszédos Keszthelyen pedig bevásárolni. Esős időben sem uncsi.

Kicsit keletebbre, kb a Badacsony és Szepezd közötti részen akkor nézelődnék ha Balatonra panorámás házban gondolkodom. Itt van egy csomó utca a hegyoldalban, de még a vízhez viszonylag közel, és közel esik a Káli medencéhez. Esetleg Tihany.

Ha pedig közvetlen vízparti dolgot szeretnél, abba viszont tippem szerint csak apartman fér bele, azokat inkább a déli parton láttam, Szemesen, Lellén, de biztos van máshol is.

2015. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!