Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jövőhéten BP-re megyünk...

Jövőhéten BP-re megyünk kirándulni, viszont pont a Keletinél megyünk majd át. Vannak ott még menekültek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen mindegy hova mész mindenütt vannak menekültek,más nem van cigány ugyan az .
2015. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek. Már a déli határ felé mennek, Pestet kikerülik.
2015. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen, vannak elég sokan. Viszon nem kell tőlük félni szerintem. Sűrűn járok arra és még semmi probléma nem volt a tüntetést leszámítva. (Arra gondolok, hogy nem kötnek bele az emberekbe.)
2015. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as, mégis mikor jártál arra utoljára?
2015. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csütörtökön tök üres volt.
2015. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez az... én is azért kérdeztem rá, hogy mikor járt arra, aki szerint sokan vannak? Mert én is csak az ürességet láttam.

2-es vagyok.

2015. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

3-as vagyok.

Hétfőn voltam utoljára. De én úgy gondoltam, hogy a keleti körül vannak sokan. Mert hétfőn sokan voltak. Rengeteg sátor is volt körülötte. Azóta nem voltam.

2015. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Én is hétfőn voltam ( a fiam meg azóta minden nap) és este már annyira nem volt senki, hogy ott állt a sok kaja a menekülteknek, de menekült már alig, így a a hajléktalanoknak osztogatták a kaját.

Azóta meg végképp semmi...

2015. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!