Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes ellátogatni...

Hova érdemes ellátogatni itthon ősszel / télen?

Figyelt kérdés

A barátommal nyáron anyagilag nem álltunk túl jol, ezért most szeretnénk el menni valahova pár napra lazítani. Valami szép völgybe, vizes helyre,kirándulni, nyugis helyre szeretnénk menni. Szoktak lenni Tesco utazások ott akciósan lehet üdülni, csak nem tudjuk melyik hely lehet igazan jó es amelyik megéri. Egyébként Csongrád megyében élünk a napfény városához közel tehat valami kevésbé betonvarosba szeretnénk menni :)

21 évesek vagyunk


2015. szept. 27. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Eger, Sopron, Budapest, Dunakanyar.
2015. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Márciuska ***** válasza:

Ősszel, amikor már szépen sárgulnak a levelek, egy napsütéses napon érdemes arborétumokat látogatni, vagy egy szép erdei sétára menni. A szarvasi arborétumban jártam, az hozzátok viszonylag közel van, és van Szarvason egy kis vadaspark is, nemrég nyílt, szintén gyönyörű. ( [link] Gödöllőn is van arborétum, ott még nem jártam, és gondolom ősszel, madárvonuláskor csodaszép lehet a Tisza-tó és a Hortobágy környéke. Ott sem jártam még, mert tőlünk messze van, de egy daruvonulás például fantasztikus élmény lehet. ( [link]

A budapesti füvészkertet csak ajánlani tudom, ahogy a budapesti sas-hegyi tanösvényt szintén. Kicsik, de gyönyörűek.

Ha Tata még belefér, szerintem egyszer nézzétek meg, csodaszép város, nagyon hangulatos az Öreg-tó, a vár és az angolpark. Itt is van madárvonulás ( [link]

A budakeszi vadaspark nekem nagyon tetszett. Hasonló lehet a veresegyházi medveotthon, de ott még nem jártam.

Ha esetleg a Balatonhoz mennétek, Keszthelyt ajánlom, gyönyörű város, rengeteg vicces-érdekes múzeummal, gyönyörű a vízpart, és a közelben van a Keszthelyi hegység és a Kis-Balaton, ha természetbe vágytok. Ha városok érdekelnek még, Eger szintén gyönyörű, de választhatjátok Budapestet is, csak ha természetszeretők vagytok, akkor a budai oldalra menjetek, mert a budai hegységben, közel a városhoz rengeteg szép túraút van, akár a pálvölgyi barlangot is megnézhetitek, nekem régen tetszett.

2015. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük !
2015. okt. 26. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!