Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarország legszebb városai,...

Magyarország legszebb városai, tájai?

Figyelt kérdés
Van egy Japán barátom aki azt mondta, hogy egyszer eljön ide, és megkért, hogy amennyiben ez bekövetkezik vigyem el Magyarország legszebb helyeire!:) Ötletek?

2015. okt. 9. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Semmiképp ne vidd valamelyik alföldi részre. Ezzel mondjuk kizártuk az ország 78 százalékát.

NE vidd keletre, hacsak nem Lillafüred környékre viszed.

Esetleg a Balaton-felvidékre vinném, vagy Kőszeg környékére.

De tudod mit, ha nem figyel oda, átvinném a határon, hogy lásson valami igazi csodát. Ezek a japánok úgysem veszik észre, és az érdekükben csalsz. Ezt ne feledd...

2015. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én ismerek par japánt és tudom, hogy a japánok imádják Szentendret és a Hortobágyot, mert számukra az az egzotikum. Mondjuk nem tudom mennyi idős a te barátod, mert kor szerint is változhat az érdeklődés.
2015. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uhh. Köszönöm! :) amúgy 25 éves! Azt mondta szereti a várakat, a folyókat, a múzeumokat, és a templomokat>-<
2015. okt. 9. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik világörökségi helyszínre elviheted, mind érdekes valamilyen szempontból. Nem ok nélkül kerültek a listára.

De számos kis vagy nagyobb város van, ahol számtalan műemlék van. Hévízre is elviheted, az egész Európában egyedülálló. A Tihanyi-félszigetet is ajánlom. A Duna-kanyar nincs messze Budapesttől és szerintem nagyon szép.

2015. okt. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dunakanyar/Visegrád, Hollókő, Szentendre, Hévíz
2015. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) mindenkinek ment a zöld kéz
2015. okt. 11. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!