Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van októberi diákbérletem...

Van októberi diákbérletem buszra ami 5-én lejár. HA nincs diákigazolványon új matrica, akkor még használhatom a bérletet 5-ig?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Elvileg már kellett volna az új félévre matricát szeretned, az okt. 31-es határidő csak egy viszonylag nagylelkű türelmi idő.
2015. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi, azért megkérezem holnap a sofőrt hátha :D
2015. nov. 1. 21:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Az hogy felenged a buszra az még semmit nem jelent, inkább attól félj hogy ne jöjjenek ellenőrök mert akkor szép összegről kapsz egy csekket.
2015. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ha megkérded, légyszi írd már meg ide is :) engem is érdekelne. Köszi!
2015. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem használhatod. A bérleted érvényességi ideje nem írja felül a 10.31-es határidőt.
2015. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet, már ha ez is úgy működik, mint a kisgyermekes bérlet. De a tuti kérdező, ha megnézed a bkk honlapján.
2015. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis a jogosultságnak nem a vásárláskor, hanem a használatkor kell fennállnia.
2015. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*nem csupán
2015. nov. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kedvezményes bérlet csak érvényes, kedvezményre jogosító igazolvánnyal vehető igénybe.
2015. nov. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem használható, csak amíg ténylegesen jogosult vagy a kedvezményre. Nem a vásárláskor kell a feltételeknek fennállniuk, hanem a használatkor. Az ellenőrök is mindig elkérik az igazolványt.
2015. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!