Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Segítene nekem valaki, hogy...

Segítene nekem valaki, hogy hogyan jutok el a bp-i Liszt Ferenc repülőtérre?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy az oda vezető úthoz kell autópálya matrica... akkor milyet érdemes venni? Rétságról indulnánk. Menjünk Vácon keresztül, vagy ha már úgyis kell venni vmilyen autópálya-matricát, akkor az érvényes lesz az M3 autópályára is?


Előre is nagyon köszönöm!!!


2015. nov. 4. 12:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És milyen címet írjak be a GPS-be? Mert neten nincs fent róla pontos cím.
2015. nov. 4. 12:15
 2/11 anonim ***** válasza:

47° 25´ 57.75´´ Észak, 19° 15´ 41.03´´ Kelet, magasság: 147 m


Veszel egy 10 naposat és ott mész, ahol akarsz.

2015. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a város felől nem fizetős. Egyébként, ha Rétságról indultok, inkább vegyél 10 napos matricát (mindenhova érvényes) és M2-M0 útvonalon menj, az elég gyors, közvetlen jól kitáblázott kijárattal a reptérre. A régi úton Vácon és Budapesten keresztül soha nem érsz oda, pláne napközben, meg ha nem vagy ismerős. Aztán készülj fel a reptéri parkolásra, az többe fog kerülni, mint a matrica... Ha több napra ott akarod hagyni az autót, Vecsésen vannak kis vállalkozások, akik az udvarukban őrzik az autót, kisbusszal hoznak-visznek a reptérre, megfizethető. Neten hirdetik magukat.
2015. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

GPSbe simán írd be, hogy Budapest, Liszt Ferenc repülőtér, terminal ...

Megfogja találni így is. Ha nagyon régen volt frissítve akkor pedig Ferihegyet.

2015. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És nincs olyan hely a reptér közelében ingyen lehet parkolni? Vagy ahová kijön az az ismerősünk, akit haza akarunk hozni?
2015. nov. 4. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs, ahhoz sokat kellene gyalogolni, ráadásul az országúton. Ki van ez találva!
2015. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most csak kikerestem:

A fenti, bejárat előtti parkoló: [link]


A lenti nagy parkoló: [link]

2015. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogyha nem a terminálokhoz parkolok, hanem valahová a legalsóbb szintre, ott folyamatosan ingyenes, nem csak 5 percig. Ezt könnyen meg fogom találni? :)
2015. nov. 4. 17:50
 9/11 anonim ***** válasza:
2015. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kimész valakiért, akkor talán érdemes úgy, hogy ha hamarabb kint vagy, akkor a vecsési Market Central parkolójában várakozol, és ha szól az ismerős, hogy jöhetsz, akkor az 5 perces ingyen áthajtással felveszed. Megbeszélitek, hogy fent vagy lent vár, látható helyre áll a járdán, integet, ha közelítetek, beálltok a parkolóba, beszáll, kiálltok a parkolóból és huss már ott sem vagytok.


Persze lehet kissé macerás, de ingyen van :D

2015. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!