Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Karácsonykor megyek Miskolcra...

Karácsonykor megyek Miskolcra vonattal, a jegypénztár viszont csak 14:00-ig lesz nyitva a Tiszainál. Hol tudok akkor vonaljegyet venni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs nyitva a pénztár, vehetsz a kalauznál felár nélkül. Ha van automata, abból. Akkor a kalauznál már feláras.
2015. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vedd meg előtte.

Egyébként ha Miskolca mész vonattal, akkor hogy veszed meg Miskolcon a jegyet?:d


Egyébként ha nincs nyitva jegypénzár, akkor a vonaton.

2015. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hoppá félreolvastam. Vonaljegyet a sofőrtől is vehetsz szerintem. Nem tudom van e automata.
2015. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hallottál-e róla, de az internet korában a mobiltelefonodon jegyet is vehetsz, nem csak fészbukozhatsz.


Annyit kellene tenned, hogy a máv oldalán beütöd hogy mikor, honnan és hova. Azért gondolom bankkártyád csak van...

2015. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annak főleg, aki meg is értette a kérdést :D vonaLjegy, tehát busz/villamos.
2015. dec. 16. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A járművezetőtől tudsz majd jegyet venni, bár így egy 100-assal drágább lesz (300 helyett 400 Ft).
2015. dec. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudtam, hogy a sofőrtől is lehet venni, nekem úgy rémlik, hogy egy "fal" választja el az utasoktól. Meg nem is láttam még, hogy vett volna valaki a buszon.
2015. dec. 22. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!