Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A füzesabonyi vasútállomásról...

A füzesabonyi vasútállomásról érdeklődhetnék?

Figyelt kérdés

Jövőhéten mennék Miskolcról Füzesabonyra IC-vel, ahol átszállnék egy Budapestre tartó gyorsvonatra, mert egy rokonom út közben csatlakozna hozzám. A problémám az, hogy még éltemben nem vonatoztam. :O

Segítenek ott nekem megtalálni, hogy melyik vágányról indul a vonat? A kalauztól megtudom kérdezni mielőtt felszállok, hogy jó vonatra szállok e? A vágányokat könnyen megtalálom? Nem tudom eltéveszteni? Mennyi időm van az IC-ről leszállni? Ott bemonydják, hogy már Füzesabonyban vagyok?

Köszönöm a segítségeteket! :)



2015. dec. 30. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

"Segítenek ott nekem megtalálni, hogy melyik vágányról indul a vonat?"

Ha megkérdezel egy vasutast, akkor biztosan...


"A kalauztól megtudom kérdezni mielőtt felszállok, hogy jó vonatra szállok e?"

Miért ne tudnád?


"A vágányokat könnyen megtalálom?"


Egymás mellett vannak a vágányok, egy lépcsőn lemész az aluljáróba, ami összeköti a vágányokat. Ott ki is van írva, hogy melyik vágányról melyik vonat megy.


"Nem tudom eltéveszteni?"

Ha a sín mellett keresed a vágányt és nem az utcán, akkor nem.


"Mennyi időm van az IC-ről leszállni?"

www.elvira.hu

Itt megkeresheted a menetrendet.


"Ott bemonydják, hogy már Füzesabonyban vagyok?"

Be. De Miskolc után Füzesabony az első megálló, ha jól emlékszem.

2015. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a biztonság kedvéért az utasoktól is meg szoktam kérdezni, mikor felszállok, hogy "ugye ez a vonat ... felé megy?", és mielőtt leszállnék, hogy "most melyik állomás következik?", stb. A kalauz ugyanis nem mindig érhető el.
2015. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!