Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mien gyakran jön kalauz a H6...

Xyasdd kérdése:

Mien gyakran jön kalauz a H6 os (ráckevei) héven?

Figyelt kérdés
Anno kb 12 éve voltam egy közös haverunknál és visszafelé nem jött kalauz pedig a közvágohidig mentünk. Aztán Faterral jöttünk bicajturárol haza akkorsem jött, csak amikor legközelebb jöttünk vissza. Tehát mostanság kérdem mien gyakori, mert szeretnék arra utazni és kiváncsi vagyok mostanság mien az arány.

2016. jan. 7. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, minden vonaton kell lennie kalauznak, legalábbis Budapest közigazgatási határán kívül, de ez nem jelenti azt, hogy végig ellenőrizne is.
2016. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Könyörgöm,legalább egy ilyen alap dologgal legyél már tisztában,hogy hogyan kell leírni azt a bizonyos "mien" szót!
2016. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak szlengesnek szántam,illetve mint az angolok a szo rövidítéseket. Mindenesetre nem a kérdésre valaszoltal.
2016. jan. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!