Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Kis-Balaton tényleg olyan...

A Kis-Balaton tényleg olyan csoda szép?

Figyelt kérdés

Horgászni készülök oda, és azt hallottam nagyon szép.Tudtok mesélni nekem róla?

Szállás is érdekelne, ha esetleg tudtok valami olcsó falusi helyet , megköszönöm!(Zalaváron, Sármelléken)


2010. márc. 26. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
nyilván meg kell találni azokat a pillanatokat, amikor szép. Szakadó esőben, borús időben nem valami bizalomgerjesztő. Enyhe ködös napfelkelténél anál inkább.
2010. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam már ott, és tényleg nagyon szép.

Tele van vízimadarakkal. Viszonylag közelről lehet ott látni kócsagokat, szürke, vörös és pásztorgémeket, és még nagyon sok madarat. Az engedély nélkül látogatható helyek közül kimondottan szép a Kányavári sziget.


Ha már arra jársz érdemes megnézni a nagyon közeli Kápolnáspusztai bivalyrezervátumot. ( Bár az már nem olyan élménygazdag, mint mikor 10 éve jártam ott, és meg lehetett simogatni a pár hetes bivalyokat, meg az anyjukat is, akkor nagyon aranyos volt a juhász, aki bevezetett minket hozzájuk. Ma már villanypásztorok örzik őket)

2010. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszolóknak, szerintem nagyon szép hely lehet.Néztem fennt a neten képeket, és egy gyöngyszem az a hely!Igazi peca paradicsom.

Már szállást is foglaltam Sármelléken, egy vendégházban.

A Bivalyrezervátumhoz is leszeretnék menni, biztos jó lehet.Ha valaki tud még valamit a környékről, horgászásról a Kis-Balatonnál, várom a válaszokat.

2010. márc. 27. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Csodás...

Többször voltam, és mindig tetszett.

Egyszer mindenkinek el kell oda mennie! :)

2010. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!