Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csepelen kertes ház, vagy...

Csepelen kertes ház, vagy belvárosban lakás?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk mindkettőnek van előnye,hátránya szóval ezt figyelembe véve tapasztalatokat várok...

2016. jan. 27. 00:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Én utálom a belvárost, koszos, büdös, egy szellőztetést sem lehet kipufogógáz-mentesen csinálni, gyereknek nincs közelben park, és a parkolás örök keringés az utcákban. Bevásárolni vagy kimész 20 km-t a városból, vagy az irtó drága és szűkös áruválasztékú sarki kisvegyesből próbálsz szert tenni valami ehetőre. Szóval belváros kiesik nálam alapból.

Csepel, attól függ, melyik része. A kertesházas részekből van egy csomó, ahová golyóálló mellény erősen ajánlott, és van egy csomó rész, ahol elviselhető, és van egy csomó rész, ahová szívesen költöznék. Amit mérlegelni kell, hogy (ha vannak gyerekek) milyen iskolát szeretnél nekik, hogy hol dolgozol es mennyit kell utaznod hozzá, hogy vannak részek, ahol a Duna kozelsége miatt nagyon sok a szúnyog, hogy esetlegesen a jövőben miket terveznek a környéken be- és kiépíteni (es ami jó vagy rossz a te szempontjaidnak) Csepelen laktam 10 évvel ezelőttig, én szerettem azt a részt, ahol mi laktunk (Völgy utca a sporttelep közelében)

2016. jan. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!