Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Dandár illetve a Király...

A Dandár illetve a Király fürdőről mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Igényes, tiszta? Hajszárító van? :)

2016. jan. 31. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A Dandár frankó. A Királyban még nem voltam.
2016. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Dandárt nemrég újították fel (kb. 1 éve), azóta nagyon felkapott lett: rengetegen vannak bent, a fürdő maga viszont elég kicsi, szóval általában nagy a zsúfoltság. De a víz jó (bent csak két medence és a merülő van, a külső tér felárért), a felújított terek tiszták és modernek, vannak hajszárítók és ár-érték arányban sem rossz (szerintem kívülre nem érdemes +800-ért jegyet venni)... Én kéthetente járok, de sajnos egyre többen vagyunk ezzel így, néha kitették már a "megtelt" táblát is. A célközönség néha hagy maga után kívánnivalót (főleg a szaunában harsogva politizáló kövér sörspongyák).


A Király... Már rég koedukált, szóval a régi híre nincs már meg, de úgy néz ki, mint egy rossz horrorfilm. Teljesen lepusztult, omladozó falakkal, félsötét terekkel, ráadásul a Dandárnál jóval drágábban. Az öltözőterek is kritikán aluliak, hajszárító kb. 3 darab van, a nagyobb medence is olyan esetlen, hogy nem lehet kényelmesen ülni a szélén, mert vagy elmerülsz, vagy derékig ér. A gőzfürdője jó, de amúgy nem ajánlom. Persze lehet, valakinek bejön a félhomály és a lepusztultság, de szerintem rettenetes.

2016. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél!
2016. febr. 3. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tesz semmit. Mindegyik pesti fürdőhelyen voltam már, szóval szólj, ha a többi is érdekel : )
2016. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!