Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen hely Beloiannisz? Aki...

Milyen hely Beloiannisz? Aki ott lakik/ismeri a környéket, leírná a tapasztalatait? Érdemes 1 napra lemenni és körbenézni a falut?

Figyelt kérdés
Továbbá mikor szokott nyitva lenni az ottani ortodox templom?

2016. febr. 1. 19:52
 1/3 anonim válasza:
2016. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
28%
Nagyarcú, bunkó macedónokkal van tele az egész, akik nem voltak képesek eddig sem megtanulni Magyarul, tahó postás(hivatalban is), tömegeknek épített sorházak, lepra hely az egész.
2017. nov. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én most voltam Beloianniszba, én kedves emberekkel találkoztam. Szívesen mesélnek a falu történetéről. A templom görög stílusban épült a Fő téren mediterrán hangulatú a kövezet. Néhány házon az ablakkeret körül görög stílusú a díszítés. Igazából ezek a látnivalók vannak, de véleményem szerint mindenképp megér egy kirándulást tenni a faluba.
2020. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!