Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit nézzek meg Budapesten?...

Mit nézzek meg Budapesten? (Baseball, Amerikai foci, Szexshop, Mozi, amerikai étterem, Elektronika stb. )

Figyelt kérdés

Ami érdekelne: Baseball cuccok vagy bolt, amerikai foci, szexshop amelyik jó, mozi, elektronika, 420-al kapcsolatos dolgok, amerikai étterem vagy valami hasonlók... :)


23/F



2016. febr. 11. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Ez komoly?? Szerinted Budapesten ezeket érdemes megnézni?? Ezért felesleges felmenned.
2016. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinnem hogy Budapesten tobb "amerikai" dolog lenne mint barhol mashol. Autentikus amerikai tuti nem. Most mondhatnam hogy menj a McDonald's-ba ha amerikaira vagysz. Na jo, talan a TGI Fridays', a Hard Rock Cafe vagy a Hooters, de lenyegeben ezek is csak gyorsettermek kicsit elegansabb formaba ontve es velemenyem szerint elegge tularazva (ha van 10 rugod egy normalisabb vacsorara...) es a vilag szinte minden nagyvarosaban megtalalhatok. Baseballrol fogalmam sincs, mozi ugyanugy van mint minden varosban, szexshopok pedig a 8. Keruletben.
2016. febr. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz:

Baseball, Amerikai foci, Szexshop, Mozi, amerikai étterem, Elektronika stb.

.

Az "stb."-t ki ne hagyd, mert az az, ami vidéken nincs!

Halászbástya, Budai Vár, Margitsziget, János-hegy stb.

2016. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Józsefvárosi piac, bosnyák piac, újpesti piac, vásárcsarnok.



Ezeket nézd meg, ha Budapest igazi arca érdekel..



Baseball vagy amerikai foci cuccokat szerintem nem is találsz én 8 éve élek már Bp-n én nem botlottam bele ilyesmibe.


A többi vagy kormánypropaganda, túristáknak, vagy külföldi multik befektetése, kirakat, pénzmosoda...



Láttam pl olyan boltot is hogy Cd lemez meg vhs kazetta meg magnókazetta bolt...

Nem tom az mégis mi a fenére alkotta ezt az üzleti koncepciót a mai digitális világban, de hogy nem ebből van pénzük az is fix!


Megmindenhol ezek az arabok a gyrosaikkal, pizzázóikkal..


Vannak dolgok amiket átlagember nem ért meg épp ésszel..

2016. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1 válaszoló! igen komoly....gyerekkoromban az összes unalmas muzeumot és várat megnéztem!! nem érdekel...23 éves vagyok....had éljek!


kérdésemben a válasz? gondoltam modasz egy konkrét nevet vagy címet.....nagy Budapest...kocsikázzak addig amíg.....

2016. febr. 12. 21:55
 6/6 anonim válasza:
Amerikai foci bolt igen is van pl: touchdown store sportmania szafari sport.
2016. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!