Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon merre található...

Magyarországon merre található olyan tó amin lehet csónakázni, fürödni benne és van rajta egy faház?

Figyelt kérdés

Régebben jártam ott és nem akar eszembe jutni, hogy merre lehet az a tó. Az a faház cölöpökön van és olyan stég vagy micsoda van körülötte, ki is lehet oda kötni csónakkal.

Magyarországon vagy pedig valamelyik Magyarországgal határos országban van. De olyan helyen ahol beszélnek magyarul ez biztos.

Ha tudtok a leírás alapján hasonló tavakat mondani kérem írjátok meg.



2016. ápr. 1. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én olyanokat tudok, amelyeken több faház áll.

Hévíz [link]

Bokodi hűtőtó: [link] #newwindow=1&tbm=isch&q=bokodi+t%C3%B3

2016. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Fertő tó pl. Amúgy szerintem sok ilyen van, valami közelebbi kellene...
2016. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:

Csónakázó tó Debrecenben is van, de ott nem lehet fürdeni, csak a szomszédos strandon és gyógyfürdőben.

Hévizen csak fürdeni lehet, csónakázni nem.



Ilyen tó Szlovéniában van , Bleden, ahol mindenre van lehetőség és a közepén egy kis szigeten egy templom van. Kb 400 km a határtól.

[link]

2016. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!