Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debreceniek, tavasszal szerint...

Debreceniek, tavasszal szerintetek melyik a legszebb hely, utca a városban?

Figyelt kérdés

Olyan helyekre gondolok ahol szépen virágoznak most a fák, fotókon jól mutatna. Más (nem csak tavasszal szép) hely is szóba jöhet.

Köszönöm szépen!

A zöld kéz mindenkinek jár. :)



2016. ápr. 6. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az egyetem körül, nagyerdő :)
2016. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Nagyerdő bármelyik része.

Az egyetem körül mindenhol!

Tegnap voltam a Botanikus kertben: elképesztően szép, ápolt és virágos volt!

Sétálj el az Agora felé is: a tavakban a halak tobzódnak, a madarak elképesztően énekelnek, és minden olyan valószínűtlenül gyönyörűűűűűűűű!

De ha pl. felülsz a Zsuzsira, az is egy csoda élmény!

2016. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én is a nagyerdőt tudnám mondani, bár már annyira nem vagyok hasra esve tőle, eléggé megritkították.

a főtéren is virágzik pár fa, ügyes szögből le lehet fotózni, hogy háttérben a nagytemplom is látszódjon.

meg valóban a botanikus kert is jó ötlet. a belépő is olcsó nagyon. érdemes szét nézni.

debrecenben fotóztam csoportban szét tudsz nézni, százával vannak kb az ilyen fotók:) jó ötletet meríteni,hogy hova menj fotózni.

2016. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!