Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Árva vagyok, rendelkezem...

Árva vagyok, rendelkezem Ellátottak Utazási Utalványával. Ha elfogy a 90%-os kedvezmény tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés
Egy hónapban körülbelül kétszer utazom 380km-t oda-vissza. Diák vagyok, érvényes diákigazolvánnyal rendelkezem.

2016. ápr. 10. 10:07
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én magam félárva vagyok, minden tavasszal kiutalnak a részemre egy igazolványt, amivel összesen talán 10x utazhatok 90%-os kedvezménnyel. Legjobb tudomásom szerint nem lehet többet igényelni annál, mint amennyit alapból meghatároznak. Mindenesetre a lakóhelyedhez tartozó helyi önkormányzatnál biztosan tudnak neked segíteni abban, mit lehet ilyenkor tenni. El tudom képzelni, hogy adjanak neked plusz kedvezményt, ha tudod igazolni, hogy valamilyen fontos ügyben (pl. suliba járás) kell havonta ennyit utaznod.

2016. ápr. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!