Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok ajánlani Siófokon...

Tudnátok ajánlani Siófokon szállást bulizó társaságnak?

Figyelt kérdés
Szóval, kb. ilyen 8-9-10-en szeretnénk a nyáron menni Siófokra, de nem akarnánk mi se kellemetlenséget okozni másoknak azzal, hogy netán zajosak lennénk, viszont neten sok óréányi keresgélés után sem találtam ilyen szállást, ahol nem lett volna kiemelve, hogy "pihenésre vágyóaknak" és stb.

2016. ápr. 10. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Béreljetek magánházat. Abból van rengeteg és ott egyedül vagytok, tehát azt csináltok amit akartok. Még olcsóbban is kijön mint egy hotelszoba, pláne ennyi emberre.

A hoteleket teljesen megértem, sajnos én is futottam már bele a nyári nyaraláson "bulizni vágyó" társaságba (amivel leszögezem semmi baj nincs mert én is voltam fiatal és mi is buliztunk, de rendszerint házat béreltünk erre a célra mert tiszteletben tartottuk hogy más esetleg pihenni szeretne) ami teljesen tönkretette a nyaralásunkat, ugyanis akkor valahogy nem arra vágytam hogy hajnali ötig fenn legyek és másnap délutánig aludjak... Meg arra sem hogy az ajtónk előtt a bulizók hányását kerülgessem amíg fel nem mossák... Vagy bizonyos esetekben magát a bulizót...

2016. ápr. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bajsziné ad ki ilyen célra szállást nagyon jó hely.
2016. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!