Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy lehet a honvágyon enyhite...

Hogy lehet a honvágyon enyhiteni? 15/l

Figyelt kérdés
4 hónapja külföldre költöztem a szüleimmel, de nem érzem jól magam, mindig honvágyam van. Ti akik külföldön vagytok, mit tesztek a honvágy ellen?

2016. ápr. 25. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez attól is függ hol vagy. Amikor floridában voltam pl nem volt honvágyam, persze egy idő után szerintem mindenhol előjön a legtöbb embernél. Ha máskor nem is, de 100 évesen biztos. Lásd még Gábor Zsazsa is haza akar jönni. Szóval ez természetes. Inkább élvezd ki az ottlétet amíg tudod.
2016. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked főleg nehéz lehet, aki ennyi idősen megy ki külföldre es gondolom az összes barátod otthon maradt. Egyetlen megoldás, ha elkezdesz barátokat keresni, kiépíteni ott is egy baráti társaságot. Onnantól kezdve könnyebb lesz.

En az első pillanattól hazavágytam, így amint megtehettem haza is jöttem, 6 év elteltével.

2016. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ne sajnáltasd magad és hiányold Magyarországot, hanem kezdd el megismerni az új otthonodat, keress új barátokat, élvezd a környéket.
2016. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, sokkal könnyebben alkalmazkodsz, mint az idősebbek. Én 50 fölött jöttem ki. (Készülök is visszamenni.) Keress barátokat, ismerősöket, beszélgess sokat.
2016. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Ez lehet, furának tűnik, de ne nézegesd a magyar internet oldalakat, csak a helyi dolgokról tájékozódj.

Sokkal könnyebb honvágyasnak lenni, ha csak azt tudod, hogy melyik magyar politikus épp mit mondott, melyik magyar celeb épp mit csinált, épp hol van dugó Budapesten, facebook ismerőseid épp mit csinálnak a Balatonnál, hol buliznak stb. Miközben fogalmad sincs mi történik az adott helyen ahol laksz és minden idegennek tűnik.

Én nem állítom, hogy nálad ez a szitu, csak egy ötlet.

2016. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

14 áves vagy, négy év múlva hazajöhetsz vagy ottmaradhadsz, ahogy akkor érzed.

Addig próbáld meg úgy felfogni a dolgot, mint egy kaland, mint egy remek nyelvtanulási lehetőség, aminek komoly hasznát fogod venni.

A Te korodban ez a négy év hihetetlenül hosszúnak tűnik, de majd meglátod: hamar elmúlik!

2016. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!