Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen helyekre vinnétek el...

Milyen helyekre vinnétek el egy külföldit Budapesten és Szegeden?

Figyelt kérdés

Milyen helyeket ajánlanátok? Budapesten és Szegeden egyaránt.

Olyan helyek lennének jók, ami kicsit kirándulósabb, vagy olyan ahol van mit csinálni...úgy értem azt nem igazán élvezné az illető, ha csak úgy elvinném valami híres szoborhoz vagy épülethez, hídhoz amit megnézett és annyi.


Olyan helyek lennének jók, ahová be lehet menni, lehet valami érdekeset csinálni, lehet kicsit sétálni, kirándulni.


Illetve Pesten hová vinnétek el vásárolni?


Köszönöm! :)



2016. máj. 2. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Kárász utca

Dóm tér, szabadtéri előadások

Tisza-part

Halászcsárda a parton

Pick szalámi gyár

Westendbe

Lehel Piac

Fény utcai piac

2016. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeged nem nagy szám, 1 nap alatt bőven megjárható. Pick Múzeum, Dóm, Móra Ferenc Múzeum és sétálgatás a Tisza-parton, Kárász utcán, ebédelni meg elmenni a Sótartóba vagy az Öreg Körössybe. Ha nincs valami konkrét ok Szegedre, én inkább máshova mennék, mondjuk egy Szentendre-Visegrád-Esztergom kirándulás szerintem turistabarátabb, de Egert vagy Tihanyt is szokták szeretni.


Pesten Parlament, Terror Háza, Hősök tere, Vajdahunyad vár + Nagycsarnok-Váci utca-Deák-Dunakorzó-Lánchíd-Sikló-Vár nagyobb sétát tenném és persze egy fürdő és este a bulinegyed pár romkocsmája se kihagyható.

2016. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szentendrén mi van, ahová be lehet vinni?
2016. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A skanzen, Marcipánmúzeum, a számos művészeti múzeum és maga a macskaköves központi rész. A skanzen önmagában vagy fél nap, szóval akár egy váci vagy Dunakanyar-beli kirándulással önmagában is elég, Visegrád, Esztergom (és talán Komárom, bár az nem olyan nagy szám) meg egy másik nap lehet.
2016. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönök minden eddigi választ, nagyon jó ötleteket kaptam.

Szegedre azért szeretnénk menni, mert oda jártam egyetemre és a párom a külöldi személy így meg szeretném neki mutatni a várost. :)


De egy szentendrei vagy visegrádi kirándulás is nagyon jó ötlet, biztosan elmegyünk majd.

2016. máj. 2. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!