Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen dolgokat vigyek magamma...

Milyen dolgokat vigyek magammal osztálykirándulásra? Többi lent

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. A Balatonhoz megyünk osztálykirándulásra 3 napra. Hogyha jó idő lesz akkor fix, hogy be fogunk menni egy strandra, de pár laza kirándulást is meg fogunk tenni. Fogalmam sincsen, hogy mit vigyek magammal, mert mindig itthon hagyok valamit, magamtól pedig nem igazán tudom összegyűjteni azokat a dolgokat, amiket akarok vinni, szóval megkérek valakit/valakiket, hogy írják le nekem konkrétan a listát hogy miket vigyek, vagy hogyha tudnak egy olyan oldalt, ahol konkrétan le van írva egy lista akkor küldjék el a linket. (A ruhákkal boldogulok, szóval az nem kell)

Előre is köszönöm!! :)



2016. máj. 11. 18:17
 1/3 anonim válasza:
Ugyan ezt a kérdést akartam kiírni! 😀
2016. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tisztasági cuccok ( fogkefe, fogkrém, tusfürdő, törölköző,dezodor, fésű, hajkefe, papírzsepi, hajgumi, csat)

Strandra: törölköző, fürdőruha, napozógyékény? napszemcsi, naptej, napozás utáni bőrnyugtató, szúnyog riasztó

Táskába: diákigazolvány, papírzsepi, esernyő, telo, pénztárca, víz

Bőrönd: bugyi, zokni, top, pullcsi, pizsi, nadrág plusz 1, köntös, zárt cipő, papucs zuhanyba is, baseball sapi, széldzsekike

2016. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :3
2016. máj. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!