Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtátok, hogy Kőbánya kórháza...

Tudtátok, hogy Kőbánya kórháza Budapest egyik leghíresebb nevezetessége?

Figyelt kérdés

Kőbánya kórháza, a Bajcsy


[link]


a cikk szerint egy nevezetesség és a turisták fel is keresik. Ez most komoly? Valaki kirándult már ott? Én már gondolkozom rajta, hogy elmegyek egyet oda turistáskodni.



2016. máj. 19. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem nem mint nevezetesség, hanem mint rossz élmény ugrik be.

Ha a külföldieknek ez nevezetesség, akkor maximum azért látogatják, mert ilyen háború korabeli állapotokat idéző kórházat még sehol nem láttak.

2016. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez a kórház egy vicc amúgy. Nem is értem a cikket, bezzeg más kórházról nincs ilyen hülye cikk.
2016. máj. 19. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom, még fogékony vagy az olyan agymosásokra, amik Metro ujság, vagy mtva jelleggel eléd kerülnek.

Majd kinövöd.

Légy önálló, és gondolkozz is.

2016. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"bezzeg más kórházról nincs ilyen hülye cikk."

[link]

[link]


Akármilyen vicces többen is fotóztatják magukat a parkban - persze úgy, hogy ne látszódjon hol készült a kép..

2016. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kritikán aluli kórház. A kardiológia retkes és háború utáni állapotában megrekedt. Az orvosok lehet konyítanak valamihez, bár én annak köszönhetem, hogy még élek, hogy elmentem egy klinikára azok után amit összekókányoltak ott bennem...A pénzt nagyon szeretik és várják is.
2017. szept. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!