Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A balatonnak melyik részére...

A balatonnak melyik részére érdemes elmenni nyaralni? És milyen látnivaló volt ami neked ott nagyon bejött? Jelzem még nem volta a Balatonnál.

Figyelt kérdés
Mivel még nem voltunk ezért nem tudjuk merre kellene keresgélni. Vélemények tapasztalatok?
2016. máj. 21. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Tihany és környéke. Bencés Apátság, Belső tó, Barátlakások, Őslevendulás, Levendula fesztivál, Gejzírmező, Tihanyi nemzeti park és úgy Tihany ahogy van egy csoda.
2016. máj. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nektek kell kitapasztalnotok. Látnivaló inkább az északi parton van, ahogy az első írja, pl Tihany, de az északi strandot sokan nem szeretik, gyorsan mélyül, köves, sokszor hidegebb is. Mások meg a délit nem szeretik, mert lassan mélyül, sokat kell befelé gyalogolni, hogy derékig, mellig érjen. Én azért szeretem a déli partot, mert az északi part gyönyörű és az a déliről látszik :)
2016. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt azért szeretném elmondani a kérdezőnek, hogy bár Tihany tényleg gyönyörű, de még a szokásos balatoni áraknál is sokkal drágább. Szóval, ha arra mentek, a pénztárcádat jól készítsd fel :-)
2016. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor utoljára voltunk Tihanyban ott helyben kerestem szàllást. A hotel valóban horror ár lett volna, de találtam egy "zimmer frei"-t, magánházban. Nagyon jó fej tulajjal, szép szobával és kilátással a Belső tóra napi 5 ezerért 2 főre.
2016. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Digo, akkor lehet, hogy mi is ott voltunk, mert maga az apartman tényleg nem volt drága és jó fej volt a tulaj :-) Csak amikor kitettük a szobából a lábunk és enni akartunk, akkor kezdtünk elájulni :D (akár közért, akár étterem)

Sajnos csak utolsó nap jöttünk rá, hogy lent, a kikötőnél némi meleg kaja is van megfizethető áron...

2016. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Badacsony környéke is nagyon jó. Érdemes kirándulgatni a Balaton-Felvidéken, Káli-medencében, Tapolcára.

A déli parton - ahogy írták strandolni, bulizni lehet inkább. Ott Siófok, Zamárdi a legjobb.

2016. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki nem írta még Keszthelyet, nekem az a kedvencem. A közelben sokfelé lehet kirándulni ha kocsival mentek (Hévíz, Sümeg, Tapolca), a város is messze több lehetőséget kínál mint egy átlagos balatoni város.
2016. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyaralni és kirándulni, felfedezőútra indulni egyszerre elég nehéz feladat nyáron, főleg ha nagyon meleg van. Legalább is ilyenkor nem csinálom ezeket, mivel a strandolás kimerít, csak ha becsúszik 1-2 nap rossz idő, de az is csak kényszerű megoldás. A rossz időjárású heteken mehetek akár a Mátrába is, vagy más helyekre ahol nincs vízpart, de lehet élvezni kedvezőtlen időben is. A balatoni látnivalók ráérnek más évszakokban is, mintha egy osztálykiránduláson lennék.
2016. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!